Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://sattvaspa.pl/

Telefon: 507 100 653

Miejscowość: Białystok

Adres: Pułaskiego 62

Kod pocztowy: 15-337

Źródła: http://sattvaspa.pl/zabiegi-kosmetyczne/henna-i-regulacja-brwi/


Dodano: 2018-11-16


http://sattvaspa.pl/ - Henna białystok


Podczas wykonywania makijażu często pomijamy brwi. To duży błąd, gdyż na odpowiednim podkreśleniu ich zyskuje oko, a także cała twarz. Nie każda kobieta została obdarzona spektakularnie widocznymi brwiami, jednak nie jest to problem, gdyż wystarczy sięgnąć po hennę, która przyciemni je nawet na 3-4 tygodnie. Przez ten czas można zapomnieć o malowaniu ich cieniami oraz kredką - nawet bez makijażu będą one ładnie podkreślone.

Jeżeli jesteś zatem posiadaczką mało widocznych brwi, możesz skorzystać z henny. Niektóre panie wykonują zabieg samodzielnie w warunkach domowych, jednak w takim przypadku należy się liczyć z tym, że uzyskany efekt może różnić się od tego oczekiwanego. Zbyt ciemne brwi będą prezentować się dość śmiesznie. Jeśli obawiasz się groteskowego rezultatu, zdecyduj się na wizytę w salonie kosmetycznym. Tam zabieg ten wykona osoba doświadczona z odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami. Z łatwością dopasowuje ona stopień przyciemnienia brwi do urody klientki.

Henna to oferta białostockiego Gabinetu Kosmetycznego Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz. Podczas zabiegu w salonie wykorzystywany jest specjalny krem. Daje on niesamowity, naturalny efekt, współgrający z typem urody.

Henna to jednak nie wszystko. Jeśli chcesz cieszyć się ładnymi brwiami stanowiącymi ozdobę oczu oraz twarzy, koniecznie zadbaj o ich kształt. Weź pod uwagę, że łatwo wyrwać o jeden włosek za dużo, a przyklejenie go nie wchodzi w grę. W takim przypadku pozostaje tylko nadawanie odpowiedniego kształtu kredką do czasu, aż sam odrośnie. Jeśli nie chcesz przysparzać sobie niepotrzebnych problemów, wybierz się na regulację brwi do salonu kosmetycznego i oddaj się w ręce specjalistki. Tego typu usługa również należy do oferty ww. gabinetu.

Nie tylko moda się zmienia, ale też trendy makijażowe. Kosmetyczka doskonale wie, jaki kształt brwi jest obecnie pożądany. Udając się do niej, możesz być pewna tego, że z salonu wyjdziesz w pełni zadowolona, z odpowiednio wystylizowanymi brwiami pod względem mody i typu urody.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Justyna Marciniak
PODOBNE WPISY