Lockedup.pl


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://www.lockedup.pl/

Telefon: 515 033 975

Miejscowość: Kraków

Adres: Skawińska 13

Kod pocztowy: 31-066

Źródła: http://www.lockedup.pl/index.php/urodziny


Dodano: 2019-01-16


Urodziny Kraków • http://www.lockedup.pl/


Kolejne urodziny w pubie lub na domówce? A może tak zamknąć ten etap i postawić na nietuzinkową rozrywkę i niezapomniane emocje? Z Locked Up urodziny w Krakowie już nigdy nie będą kojarzyć się z nudą! Zarówno dla małych, jak i tych większych solenizantów - impreza urodzinowa zorganizowana ze specjalistami od zagadek z lockedup.pl będzie niezapomnianym przeżyciem!

Oferta urodzinowa obejmuje trzy pakiety:

  • pakiet STANDARD -  w cenie 270 zł za 5 osób i 30 zł za każdą następną, otrzymują Państwo 1 grę, która zapewnia 2 godziny zabawy, w asyście profesjonalnego moderatora gry, drukowane zaproszenia, dyplom i prezent dla głównego bohatera/bohaterki imprezy, upominkowe dyplomy dla wszystkich świętujących, cały zestaw sztućców i talerzyków oraz w pełni udekorowaną salkę urodzinową,
  • pakiet STANDARD 2 - w cenie 370 zł za 5 osób i  55 zł za dodatkową osobę, obejmuje oprócz tego wszystkiego, co oferuje pakiet STANDARD, podwójną grę, która przekłada się na 3-godzinną zabawę,
  • pakiet VIP - w cenie 1500 zł maksymalnie dla 18 osób - poza atrakcjami dostępnymi w innych pakietach, lokal na wyłączność, animator przypisany do każdej gry, wszystkie gry dostępne również dla rodziców, wspaniały puchar i zniżkowy voucher na kolejną wizytę w Escape Roomie dla solenizanta.

Gry typu Escape Room/Exit Game to doskonała rozrywka, która angażuje wszystkich uczestników imprezy. Rozgrywka jednorazowo przeznaczona dla od 2 do 5 osób stawia przed uczestnikami zadanie - wciągu 60 minut rozwiązać postawione w scenariuszu zadanie i wydostać się z pomieszczenia. Właśnie scenariusze stanowią główną oś i siłę napędową gry. Specjaliści firmy przygotowali dla Państwa 5 zróżnicowanych gier takich, jak:

  • legenda Króla Artura,
  • Magia Zielonej Komnaty,
  • Misja AVATAR,
  • Planeta Małp,
  • Nuklearna pułapka.

Bogactwo łamigłówek, zagadek, tajnych przejść współpraca rywalizacja i dreszczyk emocji. Zadanie nie należy do najprostszych, jednak jego rozwiązanie daje olbrzymią satysfakcję!  Więcej informacji na temat szczegółów pod adresem mailowym lub telefonicznie!WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka