ITDOT Sp. z o. o.


FACEBOOK


TWITTER


GOOGLE +

INFORMACJE:


WWW: http://www.itdot.pl/

Telefon: 48 331-02-69

Miejscowość: Radom

Adres: Kilińskiego 15

Kod pocztowy: 26-600

Źródła: http://www.itdot.pl/projektowanie-stron-radom.html


Dodano: 2018-12-29


Projektowanie stron radom


Na czym polega profesjonalne projektowanie strony internetowej i komu najlepiej je powierzyć? Specjaliści ITDOT wymieniają rzeczy, na które należy zwrócić uwagę w trakcie tego procesu.

Najpierw warto spojrzeć na stronę z perspektywy zwykłego użytkownika. Czego będzie oczekiwać? Co sprawi, że zatrzyma się na dłużej i zapozna z treścią? Odpowiedzi na te pytania są kluczowe. Okazuje się, że odbiorcy cenią sobie oryginalność, lecz wyżej stawiają przejrzystość i łatwość obsługi. Oznacza to, że należy zadbać o jasny podział kategorii i nagłówki, które pozwolą na intuicyjne operowanie informacjami. Nikt nie chce tracić czasu na poszukiwanie tego, co go interesuje. Tym bardziej, gdy u konkurencji może to się okazać łatwiejsze...

Poza przejrzystością strony bardzo ważna jest też atrakcyjność wizualna. W Internecie najwięcej bodźców przekazuje się za pośrednictwem wzroku. Chodzi tutaj nie tylko o estetyczne, profesjonalne obrazki i dobrze dobrane logo. Fachowcy wiedzą, że projektowanie stron w Radomiu koncentruje się w dużej mierze na detalach. Trzeba przemyśleć rodzaj i wielkość czcionek, a także układ tekstu. Odczytanie oferty musi być proste i szybkie.

Najlepsze strony internetowe wyróżniają się również mobilnością. Można odtwarzać je na różnych urządzeniach bez utraty jakości. Telefony, komputery, tablety, laptopy... Obecni użytkownicy są wszędzie i warto być przygotowanym na to wyzwanie technologiczne. Jeśli grafika odtwarzana na smartfonie będzie się rozjeżdżać, klient z pewnością będzie mniej zainteresowany ofertą i wizytówką firmy.

Nie mniej ważna jest optymalizacja treści. Duża część odbiorców trafia na stronę przez wyszukiwarki internetowe. Dbając o odpowiednio wysoką pozycję w Google, można znacznie zwiększyć zakres swoich grup docelowych. Więcej informacji na temat projektowania stron umieszczono na stronie internetowej pod linkiem itdot.pl. Nad każdym zleceniem trzeba pochylić się indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych stron, tak jak nie ma dwóch takich samych biznesów.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis