Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://www.dwdanusia.pl

Telefon: 58 7744775

Miejscowość: Jastrzębia Góra

Adres: Górna 3

Kod pocztowy: 84-104

Źródła: http://www.dwdanusia.pl/sub,pl,grupy-organizowane--zielone-szkoly.html


Dodano: 2019-08-15


Jastrzębia Góra zielona szkoła | http://www.dwdanusia.pl


Szkolne wycieczki są nie lada gratką dla najmłodszych. To właśnie wtedy nawiązuje się wiele nowych przyjaźni. Dzieci chętnie wyjeżdżają na tego typu organizowane obozy, ponieważ jest to dobra alternatywa dla spędzania całych dni nad książkami. Biorą wtedy udział w różnorakich zabawach, ale także uczą się praktycznych umiejętności, które na przeciętnej lekcji nigdy nie zostaną omówione. Jeżeli jesteś nauczycielem i chcesz zorganizować w Jastrzębiej Górze wyjazd typu zielona szkoła, trafiłeś doskonale.

W tej pięknej, malowniczej miejscowości położonej w województwie pomorskim mieści się ośrodek, a raczej dom wypoczynkowy "Danusia". Jest to niezwykle urokliwe miejsce, usytuowane zaledwie 250 metrów od zejścia na plażę oraz 500 metrów od centrum. Udając się do tego ośrodka masz pewność, że Twoje wakacje będą niezapomniane, a jeżeli posyłasz tam dzieci - będą one zadowolone ze swojej podróży i wspomną o niej jeszcze nie raz.

Ośrodek wypoczynkowy może zagwarantować dzieciom, ale także Tobie, jako rodzicowi lub nauczycielowi, znakomite warunki pobytu. Jest to obiekt przyjazny nie tylko jeżeli chodzi o wakacje w gronie najbliższej rodziny. Również większe grupy, takie, jak na przykład szkolne grupy dzieci i młodzieży podczas wycieczek odnajdą się tutaj doskonale. Umożliwia to nie tylko lokalizacja ośrodka, ale także dodatkowe atrakcje. Często nasz ośrodek odwiedzają wykwalifikowane animatorki, które rozkręcą każdą dziecięcą zabawę i umożliwią zgromadzonym dzieciom produktywne spędzenie czasu.

Zarezerwuj wybrany pokój już teraz i przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od wakacji Twojego życia. Wyjazdy integracyjne do nadmorskich kurortów sprawdzą się dla fanów rekreacji w otoczeniu plaż i szumu morza. Pokoje w ośrodku są bardzo komfortowo urządzone i zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Większym grupom polecana jest opcja rezerwacji domku wraz z wyżywieniem - nasi kucharze przygotowują znakomite dania, które posmakują każdemu. Dobrą opcją są również prowianty wyjazdowe zapewniane przez ośrodek.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka