BZ WBK Leasing S.A.


FACEBOOK


TWITTER


GOOGLE +

INFORMACJE:


WWW: https://leasing24.pl/

Telefon: 61 850 35 25

Miejscowość: Poznań

Adres: Kolorowa 8

Kod pocztowy: 60-198

Źródła: https://leasing24.pl/


Dodano: 2018-03-13


Leasing nieruchomości - dlaczego warto?


Prowadzenie własnego biznesu może być kosztowne, szczególnie na początku. Zwłaszcza wtedy warto pomyśleć o tym, by skorzystać z możliwości leasingowania samochodu czy nieruchomości.

Leasing nieruchomości to okazja nie tylko dla tych, którzy dopiero zaczynają prowadzenie własnej firmy, ale także niejednokrotnie tańsza alternatywa dla firm, które się rozrastają. Leasingodawca umożliwia korzystanie płatne z nieruchomości. Leasingobiorca w tym wypadku zobowiązuje się do uiszczania systematycznie opłat za leasing i wywiązywania się z warunków umowy. Leasing jednak w tym wypadku nie jest tym samym co najem. Osoba, która decyduje się na leasing, może jednak skorzystać z przeniesienia praw własności.

W sytuacjach, kiedy firma jest nieduża, a m nie mamy tzw. historii kredytowej, wówczas dość trudno jest pozyskać kredyt. Banki są stosunkowo niechętne do pożyczania pieniędzy w takich wypadkach. Tutaj rozwiązaniem dość ekonomicznym może być leasing. Warto jednak dokładnie przejrzeć oferty, zanim wybierze się leasingodawcę. Korzystanie z leasingu daje również możliwość obniżenia podstawy opodatkowania. W przypadku najmu nie można na to liczyć.

Leasing jest rozwiązaniem, które wybierają przede wszystkim młode i nieduże firmy, o ograniczonym kapitale finansowym. Przed podpisaniem umowy leasingowej nie sprawdza się zdolności kredytowej, co sprawia, że z tego rozwiązania może skorzystać znacznie więcej osób. To dobra opcja dla tych, którzy szukają możliwości obniżenia kwot podatku. Warto jednak pamiętać, że leasing wiąże się niejednokrotnie z wieloletnim spłacaniem rat. To oznacza, że firma musi być przygotowana na płacenie rat.

Trzeba jednak przyznać, że opłacalność leasingu w przypadku różnych firm jest różna. Większe firmy, które mają wypracowaną pozycję, będą wolały zdecydowanie inwestować w nieruchomości i zakup sprzętu. Warto jednak zauważyć rosnące zainteresowaniem usługami leasingowymi w Polsce. Na leasing24.pl znaleźć można ofertę jednej z firm, która oferuje leasing nieruchomości.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Paulina Chmielewska
PODOBNE WPISY